3 Būdai, Kaip Teisingai Ruoštis Vairavimo Teorijos Egzaminui VĮ „Regitra“

 

Nusipirkti KET testų kodą galite paspaudę čia.

Taip pat, išbandyti nemokamą versiją galite čia.

 

1. KET Knygutė – Po Kiekvieno Pagalve

Praktika rodo, kad pradedant mokytis KET, pirmiausia reikėtų perskaityti KET knygutę bent 3 kartus ir įsigilinti į kelių eismo ženklus bei sąvokas.

Tuomet patariama bent dvi ar tris savaites spręsti KET testus po 1-2 val. per dieną.

Atlikę šiuos „namų darbus“ yra didelė tikimybė, kad vairavimo teorijos egzaminą išlaikysite iš pirmo karto.

 

2. KET Testai

Perskaičius KET knygutę ir įsigilinus į ženklus bei sąvokas, rekomenduojame nepagailėti kelių eurų kokybiškiems KET testams internete.

www.autotestai.lt mokomoji medžiaga sudarinėjama daugiau kaip 30 metų darbo patirtį turinčių specialistų.

Taip pat ypatingą dėmesį skiriame mokiniams, kurie jau laikė VĮ „Regitra“ vairavimo teorijos egzaminą ir pagal jų atsiliepimus įdiegiame naujus klausimus į www.autotestai.lt

Norime priminti, kad kiekvieną kartą, baigus spręsti KET testą, labai svarbu peržiūrėti klaidas ir suprasti, kodėl atsakymai neteisingi (arba kodėl teisingi).

Nutarėte negaišti laiko ir investuoti į kokybiškus KET testus? Sveikiname. 

Nusipirkti KET testų kodą galite paspaudę čia.

 Taip pat, išbandyti nemokamą versiją galite čia.

 

3. Mintinai „Nekalkite“

Mokiniai skundžiasi, kad pasprendę KET testus ilgesnį laikotarpį daugelį klausimų išmoksta mintinai.

Vairavimo teorijos egzamino VĮ „Regitra“ metu radę panašų klausimą neretai žymi atsakymą, kurį prisimena geriausiai. Dažnai tai būna klaidingas atsakymas, nes egzamine klausimas gali būti suformuluotas kitaip.

Spręsdami KET testus nesistenkite atsakymų „iškalti“ mintinai. Reikia suprasti kodėl atsakymas teisingas (arba neteisingas). Kuomet KET testuose nebeliks neaiškių "sliekų" - be vargo išlaikysite.

Mintinai išmokite tik ženklus ir taisykles, KET testuose duotas situacijas reikia suprasti.

 

Platus KET Testų Klausimynas – Būtinybė

Trečiame punkte minėta problema yra išsprendžiama turint platų klausimyną. Labai svarbu, kad kiekvieną kartą sprendžiant KET testus vartotojui būtų pateikiami jam(ai) dar nematyti klausimai.

www.autotestai.lt klausimynas sudarytas iš daugiau kaip 1,500 klausimų. Tai užtikrina, kad sprendžiant testus ilgesnį laikotarpį vartotojui bus pateikiami vis nauji klausimai.

www.autotestai.lt klausimynas atnaujinamas kiekvieną savaitę. Klausimus sudarinėja daugiau kaip 30 metų darbo patirtį turintys KET specialistai, remdamiesi naujausiais KET pakeitimais bei atsižvelgdami į mokinių, laikiusių vairavimo teorijos egzaminą VĮ „Regitra" atsiliepimus.

 

C/CE Kategorijos Techniniai Klausimai

Pastebėjome, jog vairuotojai – profesionalai, laikantys C arba CE kategorijų vairavimo teorijos egzaminą, skundžiasi dėl dažnai pasitaikančių techninių klausimų apie sunkvežimius.

Tiesa pasakius, sklinda gandai, kad net sunkvežimių mechanikai turi problemų atsakinėdami į kai kuriuos techninius klausimus pateikiamus teorijos egzamine.

Galime jus nudžiuginti!

www.autotestai.lt komanda sunkiai dirbo ir gali jums pasiūlyti pačius kokybiškiausius C ir CE kategorijų techninius klausimus įskaitant hidrauliką, pneumatinę stabdžių sistemą, spyruoklinius vožtuvus, mechaniką ir pan.

 

Nusipirkti KET testų kodą galite paspaudę čia.

Taip pat, išbandyti nemokamą versiją galite čia.

 

Parašykite komentarą

Vaizdinė CAPTCHA užduotis
Įveskite simbolius iš paveikslėlio.