Kaip vyksta teorijos egzaminas VĮ „Regitra“?

Įkėlė info@autotestai.lt · Ket, 02/03/2022 - 17:00

 

 

Įsigyti KET testų galite paspaudę čia
Išbandyti nemokamą versiją galite čia
 

Kaip vyksta teorijos egzaminas VĮ "Regitra"? Ko negalima daryti teorijos egzamino metu? Kokios yra egzaminuojamųjų teisės bei pareigos? Ar kyla panašūs klausimai?
Viskas atrodo daug paprasčiau, kuomet sulauki teisingų atsakymų į šiuos klausimus. Įsivaizduok, jog ėjimas laikyti teorijos egzamino į VĮ "Regitra" yra tas pats, kaip ėjimas į parduotuvę pirkti pieno. Atrodo lengva, taip? Jeigu intensyviai mokeisi teorijos egzaminui – atsipalaiduok, kadangi neturi ko jaudintis. Tačiau jeigu pritrūko vienos nakties mokymuisi - egzamino metu Dievas Tau nepadės.

Atsimink kelis svarbius dalykus prieš eidamas į teorijos egzaminą:
■  Teorijos egzamino metu su savimi negali turėti bei ant stalo ir kėdės laikyti asmeninių daiktų
■  Negali dėvėti striukės, kepurės bei kito galvos gobtuvo
■  Laikant teorijos egzaminą draudžiama naudotis literatūra, akiniais (kurie nėra skirti regėjimo korekcijai), mobiliojo ryšio bei kitomis informacijos priėmimo ir perdavimo priemonėmis
■  Negali kalbėtis su kitais asmenimis, kadangi gali būti paprašytas išeiti iš egzamino jo nepabaigus
■  Egzamino metu nekeisk monitoriaus pasvirimo kampo.

 

Kadangi naujosios technologijos ima viršų, žmonės atranda įvairiausių būdų sukčiauti teorijos egzamino metu. Atmink, jog klasės, kuriose vyksta VĮ „Regitra“ teorijos egzaminai, yra filmuojamos, todėl prieš eidamas laikyti egzamino pagalvok, ar tikrai nori sukčiauti? yes
 

Pasiruošk teorijos egzaminui su naujausiais KET testais www.autotestai.lt čia.
 

Prieš pradedant atsakinėti į testo klausimus, darbuotojas patikrins Tavo asmens tapatybę, taipogi, ar sėdi Tau skirtoje vietoje ir supažindins su Tavo teisėmis ir pareigomis.
O dabar linkime sėkmės laikant teorijos egzaminą VĮ "Regitra" ir nepamiršk, jog tai taip pat paprasta, kaip nueiti į parduotuvę nusipirkti pieno!

 

Įsigyti KET testų galite paspaudę čia
Išbandyti nemokamą versiją galite čia

 

 

 

Šaltinis:

www.regitra.lt

Parašykite komentarą