Autotestai.lt

MODERNIAUSI KET TESTAI

Siūlome išbandyti pačią naujausią nuotolinio mokymosi programą, kurios klausimynas sudarytas pagal VĮ „Regitra“ teorijos egzamine pateikiamus klausimus.

KET TESTŲ PROGRAMA

KET testų programą sudaro 1560 klausimų. Vairavimo teorijos testai sprendžiami internetu kompiuteryje, mobiliajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje.

30 METŲ PATIRTIS

KET testai nuolat papildomi ir atnaujinami kvalifikuotų, daugiau nei 20 metų darbo patirtį turinčių specialistų. Vairavimo testai padės išmokti arba pasikartoti Kelių Eismo Taisykles, pasiruošti teorijos žinių patikrinimo egzaminui VĮ "Regitra".

KLAUSIMŲ MEDŽIAGA

Vairavimo teorijos testų klausimynas sudarytas iš Kelių Eismo Taisyklių (su naujausiais pakeitimais), taip pat kelių transporto priemonių techninės eksploatacijos ir saugaus eismo reikalavimų.

ATSAKYMŲ TIKRINIMAS

Klausimas laikomas neteisingai atsakytu, kai pažymėti ne visi teisingi atsakymai ir (arba) pažymėtas bent vienas klaidingas atsakymas. Testas laikomas išlaikytu, jei per nustatytą laiką teisingai atsakysite ne mažiau kaip į 24 klausimus iš 30 Jums pateiktų. Iš karto išsprendę testą turite galimybę peržiūrėti teisingus bei neteisingus atsakymus. Padarytas klaidas padės išsiaiškinti KET punktai ir priedai su paaiškinimais.

3D PAVEIKSLĖLIAI

Vairavimo teorijos testai su 3 D paveikslėliais – tai patikimiausia priemonė pasiruošti teorijos egzaminams VĮ „Regitra“, atnaujinti jau pamirštas teorines žinias, ar praradus vairuotojo pažymėjimą dar kartą išsilaikyti teorijos egzaminą.

TESTŲ KATEGORIJOS

KET testai sudaryti iš klausimų, apimančių visas kategorijas: A, B, C, CE, D. Vairavimo testai leidžia pasirinkti konkrečią kategoriją arba spręsti testą iš visų kategorijų. Jums pateikiamas KET klausimas su pasirenkamais atsakymais.

SPRENDIMO LAIKAS

B kategorijos testas sudarytas iš 30 klausimų, parinktų atsitiktine tvarka iš visų Kelių Eismo Taisyklių skyrių, Saugaus eismo pagrindų žinyno, LR Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo bei techninių motorinių transporto priemonių ir jų priekabų reikalavimų. Vairavimo testui spręsti skiriama 30 min. Kitų kategorijų testams pridedama po 5 papildomus klausimus ir 5 minutes papildomo laiko sprendimui.